Вінничанин Андрій Гальчинський виборов «бронзу» на клубному Чемпіонаті України з триатлону

12:44
Автор: Vежа

Президент обласної федерації триатлону Андрій Гальчинський виборов «бронзу» клубного Чемпіонату України з триатлону.

Як повідомляє Вінницька міська рада, вінничанин у своїй віковій категорії посів третє місце, а в загальному заліку став 65-тим.

Зазначено, що це значне досягнення, оскільки у нашому місті цей вид спорту почав культивуватися лише рік тому. За словами голови комітету по фізичній культурі та спорту Сергія Краєвського, у Вінниці на початку 2023 року відбувся чемпіонат з акватлону завдяки підтримці міської ради та міського голови. Там взяли участь понад 250 дітей та дорослих.

Так, вже влітку провели чемпіонат області й перший етап нового Українського Національного Чемпіонату з триатлону. Фінал чемпіонату запланований у Вінниці на 27 серпня.

Зазначено, що клубний Чемпіонат України з триатлону проходив у Хмельницькому. У другий день турніру, 9 липня, на дистанцію вийшли 120 учасників зі всієї України. Вони виступали у 10 вікових категоріях. Спортсмени вправлялися у плаванні на півтора кілометра, велозаїзді протяжністю 40 кілометрів та легкоатлетичному бігу на дистанцію у 10 кілометрів.

Наразі у місті діє спортивна секція Вінницької обласної федерації триатлону. Дізнатися більше можна на її сторінці в Інстаграм або за телефоном 0674320408.