Вінничани здобули сім медалей на чемпіонаті Європи з таеквон-до

11:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничани здобули одне «золото», чотири «срібла» та дві «бронзи» на чемпіонаті Європи з таеквон-до ІТФ.

Як повідомляється на сайті ВМР, змагання відбувалися з 15 по 21 квітня у місті Копер, Республіка Словенія.

Загалом на чемпіонат з’їхались  750 спортсменів з 32 країн Європи.

Як повідомив голова філії «Федерація таеквон-до ІТФ України» у Вінницький області Олег Барчишен, чемпіонство Європи здобув вінничан Дмитро Саботюк. І це – перша нагорода такого ґатунку в цьому спорті для Вінниці.

– Дмитро Саботюк став чемпіоном у спарингу до 51 кг серед юніорів 16-17 років. Це вперше вінницькі спортсмени здобули таку високу нагороду на чемпіонаті Європи. Також він здобув бронзову медаль у категорії туль 2 дан, – цитують Олега Барчишена.

Також вперше виступали на міжнародній арені та здобули срібні нагороди Тимофій Пузаєнко (серед старших юнаків 11-13 років, спаринг до 50 кг) та Дмитро Сугак (серед юніорів 14-15 років, спаринг до 50 кг).

Також «срібло» у спарингу до 65 кілограмів здобув Максим Стерницький, серед юніорів 14-15 років.

Анастасія Семенова отримала бронзову нагороду у змаганні серед жінок у віці 18-34 років у категорії туль 3 дан. А Аліна Шуткевич виборола друге місце серед юніорок у спарингу до 50 кг.

– Для наших спортсменів ці змагання дуже успішні. У них брали участь 12 спортсменів, загалом маємо сім нагород. Це найкращий результат на чемпіонаті Європи для вінницьких таеквондистів. А у підсумку збірна України посіла друге загальнокомандне місце, – зазначив Олег Барчишен.

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.