× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани їдуть та запрошують на найбільший в Україні кліматичний марш

11:04
Автор: Олеся Яненко

Вінницькі еко-активісти збирають команду для поїздки на найбільший в Україні кліматичний марш, який відбудеться 20 вересня у Києві. Столична акція буде частиною хвилі молодіжних кліматичних маршів Global Climate Strike, що відбуваються по всьому світу.

Як розповіла Veжі Ольга Казакова, вінницька координаторка організації “350.org”, вони влаштовують групову поїздку з Вінниці до Києва на Міжнародний марш за клімат, екологічну акцію, під час якої вимагатимуть від уряду звернути увагу на зміну клімату, пов’язані з цим природні катаклізми та перехід України на 100% відновних джерел енергії. Детальніше про вимоги всеукраїнського кліматичного руху читайте за ЦИМ посиланням. 

— Ми – активісти “350.org – Вінниця” запрошуємо тебе приєднатись до руху та вимагати від уряду України перехід на 100% Відновних Джерел Енергії до 2050 року! Так, це реально!, — пишуть організатори у анонсі. 

Цього вересня у всьому світі анонсована хвиля молодіжних кліматичних маршів #GlobalClimateStrike. Всесвітній марш за клімат пройде і в Україні. Молодь, натхненна шведською школяркою Ґретою Тунберґ, яка рік тому почала протестувати перед Шведським Парламентом, аби той негайно визнав зміну клімату пріоритетом у своїй роботі, запрошує дорослих долучитися!  – йдеться у фейсбук-групі всеукраїнського маршу.

Як пояснила Ольга, їхня організація покриває витрати на квитки за потреби (плацкарт або недороге купе та електрички) і за умови обов’язкового заповнення гугл-форми, яку можна знайти за ЦИМ посиланням. Ольга також зауважила, що придбання квитків за власні кошти вітається.

— Також, запрошуємо тебе залишитись після маршу на “Вечірку з присмаком маршу”, а наступного дня на “Розсадник: фестиваль кліматичного активізму”. — додають організатори.

Міжнародний марш за клімат розпочнеться 20 вересня у Києві на Михайлівській площі о 14:00. З питаннями щодо поїздки можна звертатися до регіональної координаторки Ольги – 093 787 99 74 та 067 266 13 93.

Читайте також: Вінницю танцем з фарбами закликали перейти на відновлювальну енергію. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.