× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани стали “найкращою поліцейською парою” країни. ФОТО

17:40
Автор: Vежа

Вінницькі поліцейські Ігор та Марина Цибуровські перемогли у всеукраїнському флешмобі правоохоронців #policelovestory.

Для участі в флешмобі, закоханим правоохоронцям потрібно було зробите спільне фото та стисло розповісти свою історію кохання. За тим на фейсбук-сторінці Національної поліції розпочалося відкрите голосування, де обирали найкрасивішу пару.

“Вони вже 4 років разом. Марина – інспектор з режиму та секретності управління протидії наркозлочинності , Ігор – оперуповноважений Управління карного розшуку. Вона побачила його уві сні, коли студенткою ворожила на свято Андрія, а через кілька років зустріла свого коханого на хрестинах у спільних знайомих . З того часу вони не розлучаються. Марина чекає його із відряджень, хвилюється, коли він йде на ризиковані службові завдання. Її любов стала для Ігоря оберегом, його любов – її опорою.
Вони плекають і бережуть своє кохання, бо сім’я – це, не лише почуття, це багато сил і терпіння, підтримка і розуміння за будь-яких життєвих обставин”, – так описували історію вінничан Ігоря та Марини Цибуровських.

Голосування тривало до 17:00 сьогоднішнього дня: для того, аби віддати власний голос за пару, потрібно було просто поставити лайк під їхнім фото на сторінці Нацполіції. З відривом у сотню голосів перемогла саме вінницька пара, отримавши 1700 “вподобайок”. Друге місце посіли пари зі Львова та Києва відповідно.

Наталя та Павло зі Львова, друге місце. 

Ірина та Денис з Києва, третє місце

Нагадаємо, що сьогодні вінницькі патрульні звітують за перші два роки своєї робит у Вінниці.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.