× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани привезли “золото” та “срібло” з Кубку світу зі спортивних танців

11:55
Автор: Олеся Яненко

Вінничани показали високі результати під час Кубку світу зі спортивних танців, що відбувся на Одещині 2-5 серпня. Зокрема, перше місце посіла вінницька пара, яка минулого року привезла до нашого міста три “золота” з Чемпіонату Світу зі спортивних танців у Пекіні. 

Як повідомляє Міністерство молоді та спорту, дві українські пари посіли призові місця на Кубку світу зі спортивних танців, де приймали участь танцюристи зі семи країн світу. Зокрема “золото” вибороли вінничани Андрій та Катерина Мороз, а “срібло” отримали теж танцюристи з Вінниці — Іван Осадчий та Анастасія Трофімчук. 

Під час Кубку, у Одеській області зібралося близько ста учасників з більше ніж з семи країн світу (Ізраїль, Іспанія, Румунія, США, Швеція, Італія, Словакія). В суддівській колегії працювали 40 провідних арбітрів з США, Ізраїлю, Іспанії, Молдови, які в минулому завойовували титули чемпіонів світу та Європи.

Минулоріч, пара Андрія та Катерини Мороз стала триразовими чемпіонами Світу зі спортивних танців на змаганнях, що відбулися у Пекіні. Тоді готувала пару до змагань мама і водночас особистий тренер Ірина Мороз. Як ми писали раніше, Катерина та Андрій – двійнята, які разом займаються танцями з шести років.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.