Вінничани просять зробити парковку біля авторинку “Сатурн”

13:15
Автор: Вероніка Перепелиця
Become a Patron!

26 серпня у Єдиній системі електронних петицій з’явилась петиція щодо створення паркомісць біля авторинку “Сатурн”. Автор – Юрій Українець зазначає у зверненні, що відсутність парковки біля авторинку спричиняє утворення заторів на новому кільці.

 

Як відомо, наразі тривають роботи з реконструкції кільця на Електромережі біля ринку “Сатурн”.

Здійснилась заміна асфальтного покриття  на ділянці від Сабарівського шосе до малого містка в напрямку центра міста.  Раніше на ділянці від малого містка до Гніванського шосе  були встановлені чотири острівки безпеки, які сприятимуть зниженню швидкості руху водіїв.  Наразі видно, як зі сторони авторинку облаштовують бордюр, звужуючи дорогу, і помічають жовтою фарбою  для заборони паркування вздовж нього.

Як зазначає автор петиції, така дорожня розмітка не передбачає можливості паркування відвідувачам авторинку «Сатурн»:  

“Водії знають, припаркуватись біля авторинку було важко і раніше, а тепер пакуватись там взагалі не можна. Всі чудово розуміють, що жовта розмітка вздовж бордюру не вирішить питання з водіями, які вже зараз її ігнорують, і все ж паркуються там, тим самим займають смугу руху і значно ускладнюють проїзд кільцем в сторону Гніванського шосе.
Тобто, відсутність парковки біля авторинку створює дискомфорт не тільки відвідувачам самого авторинку, але і всім учасникам трафіку. “

 

Заступник голови Департаменту комунального господарства та благоустрою Семенюк Юрій Володимирович у коментарі Veжі зазначив, що встановлення парковки біля авторинку не було запроектовано, адже вона б заважала руху громадського транспорту, зокрема, тролейбусів.

Наразі вільною є певна територія на ділянці самого ринку, на території через дорогу біля “Гостинного двору” та по вулиці Вишенька, де,  за словами Юрія Володимировича, водії можуть лишати свої автівки.

У зверненні пропонують  розглянути варіант створення паркомісця шляхом розширення дорожнього полотна вздовж авторинку та облаштувати паркомісця між опорами ЛЕП. У Департаменті зазначили, що у разі підтримання петиції містянами, розгляд і рішення прийматимуться найближчим часом.

За добу було зібрано 57 підписів з 350 потрібних. Долучитись та підтримати дану петицію можна за ЦИМ посиланням.

Фото: vinbazar.com

Читайте також: У Вінниці просять впровадити інспекцію з паркування. ПЕТИЦІЯ

 

«Цей матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED»

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.