× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничани просять світлофор на Соборній поблизу школи №2. ПЕТИЦІЯ

10:14
Автор: Vежа

Вінничанин зареєстрував петицію щодо встановлення світлофора для безпечного переходу дороги від школи-гімназії №2 по вулиці Соборній.

У своєму зверненні до міської влади Валерій Милосердов зазначає, що щільність транспортного потоку по головній вулиці міста в районі пішохідного переходу від школи №2, а також потік машин з Театральної ускладнюють безпечний перехід вулиці. Зокрема й тому, що на цій ділянці дороги відсутні світлофори, а кількість транспорту досить велика, враховуючи всі види громадського транспорту та приватні автомобілі.

– В останні роки на цьому місці відбулось безліч трагічних подій, в тому числі із загибеллю як дітей, так і дорослих. Нехай та людина, яка буде готувати відповідь на цю петицію та наділена правом приймати рішення, візьме на себе відповідальність за долі наших дітей і громадян, – пише автор.

Наразі петицію підтримали троє вінничан, а для того, щоб її розглянули у міській раді необхідно зібрати щонайменше 350 підписів. Залишити свій підпис можна за посиланням ТУТ ще протягом 13 днів.

Фото з сайтів ВМР та ДФРР

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.