Вінничани пропонують засадити деревами Привокзальну площу. ПЕТИЦІЯ

9:31
Автор: Vежа

Вінничани просять висадити більше дерев на Привокзальній площі та на проспекті Коцюбинського, аби “покращити враження гостей міста”.

Про це пише у своїй петиції Віктор Новіцький. Він зазначає, що на Привокзальній площі вирізані майже всі дерева, а по проспекту Коцюбинського, від залізничного вокзалу до площі Перемоги, від дерев залишились переважно пеньки та огороджені місця.

Людей, які прибувають в місто через головні транспортні “ворота”, зустрічає не гарне європейське місто, а постапокаліптичні пейзажі. Є дослідження, які доводять залежність середньої температури в місті від кількості зелених насаджень. Чим менше зелені тим вища температура. З урахуванням потепління, яке незворотньо змінює клімат, в тому числі і в нашому регіоні, це питання з кожним роком буде поставати все гостріше, – йдеться в петиції.

Читайте також: Перші хвилини у Вінниці: як виглядають нетуристичні маршрути міста. ФОТО, ВІДЕО

Саме тому автор петиції пропонує висадити якомога більше дерев на Привокзальній площі, по проспекту Коцюбинського та на прилеглих до нього вулицях. На його думку, це покращить перші враження гостей міста та позитивно вплине на комфорт вінничан.

Наразі петиція зібрала 32 підписи з 350 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 11 днів.