Вінничани пропонують облаштувати сховище під колишнім кінотеатром “росія”. ПЕТИЦІЯ

14:58
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничани в петиції просять облаштувати сховище під колишнім кінотеатром “росія”. Зокрема, пропонується обладнати сховище, яке в 1990-х роках використовували як автостоянку.

Як зазначає автор петиції, Владислав Боднар, бомбосховища в центрі Вінниці знаходяться на території стратегічних підприємств, тому до них немає вільного доступу.

 

 

А під колишнім кінотеатром “росія” на глибині кілька метрів “є величезне сховище, яке в 1990-х роках використовували як автостоянку”.

– Зараз будівля колишнього кінотеатру перебуває на балансі Вінницької міської ради, тому доцільно буде це місце переобладнати в повноцінне бомбосховище, де змогло б одночасно знаходитись кількасот людей, – вказує автор.

Зазначимо, що у 2021 році в місті відбувались активні дискусії, що саме варто зробити з будівлею екскінотеатру. Зокрема, ми тоді писали про підземний поверх “росії”. Так, в радянські часи там дійсно передбачалось бомбосховище, тож територія там дійсно є відносно великою. Разом з тим, на той час вона була недоступною і захаращеною.

Станом на 13:54 8 червня петиція зібрала 26 підписів з 350 необхідних. Підтримати її можна ще протягом 13 днів – до 20 червня. Проголосувати можна ТУТ.

Фото з архіву

Читайте також: Відома і невідома “Росія” та що з нею робити: екскурсія та дискусія третього дня “AIR Fest Vinnytsia”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.