-
03 Вересня/ 09:34
Vinnytsia
Публікація03.09.2109:34
Вінничани боргують за тепло та гарячу воду понад 132 мільйона гривень
Станом на серпень вінничани заборгували перед КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” понад 132 мільйони гривень за спожиті послуги.
Як йдеться на сайті підприємства, найбільша частка цього боргу – це накопичені борги за попередні періоди.
В підприємстві також нагадують, що споживачі зобов’язані оплачувати рахунки за спожиті послуги до 20 числа щомісяця (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630), та звертають увагу, що в Україні діє Єдиний реєстр боржників.
– До даного реєстру можуть потрапити і споживачі, які нехтують рахунками за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання. Адже якщо ігнорувати платіжки, підприємство працює з такими боржниками в судовому порядку. Після прийняття рішення суду на користь підприємства, справа переходить у державну виконавчу службу, звідти дані про борг споживача автоматично потрапляють в Єдиний реєстр боржників, – йдеться в повідомленні комунальників.
Також зазначається, що у разі, якщо боржник не має можливості сплатити всю суму одразу, борг можна реструктурувати.
– Для цього потрібно укласти відповідний договір з КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” (це можна зробити в службі збуту підприємства за адресою вул. 600-річчя, 13, працюємо по попередньому запису за телефонами: (0432) 60-54-44, (098) 160-54-44). Головна умова при реструктуризації – одразу оплатити 50% від усієї суми, решту – частинами протягом визначеного періоду. Крім цього, обов’язково необхідно сплачувати поточні нарахування.
Дякуємо!
Тепер редактори знають.