Вінничанок запрошують приєднатись до відзначення Всесвітнього дня хіджабу

10:56
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Оновлено: 11 Лютого 2020, в 14:30

Вінничан запрошують долучитись до святкування Всесвітнього дня хіджабу. У гостей заходу буде можливість приміряти східний дизайнерський одяг, познайомитись з  прикрасами мусульманських жінок та взяти участь у різних майстер-класах.

Як повідомляється в анонсі, захід відбудеться вже цієї суботи, 8 лютого, в галереї “Інтершик”. Організатором заходу виступає Громадська організація ісламського культурного центру «Аль-Ісра».

Відвідувачі цього дня також зможуть взяти участь в майстер-класах з різноманітних технік пов’язання хіджабу, побачити танцювальні та творчі виступи представників арабських країн чи розписати руки хною (мехенді). Вінничанкам покажуть  та розвіють міфи навколо хіджабу і його значення.

Крім того організатори обіцяють учасникам можливість придбати різні речі на ярмарку східних аксесуарів, різноманітні  подарунки, сюрпризи та фотозону.

Проект створений з метою популяризації ісламської культури, підтримуючи ідею релігійної толерантності, міжконфесійної та міжрелігійної злагоди, порозуміння, поваги та зміцнення дружніх взаємовідносин між представницями різних народів – зазначають організатори.

В анонсі підкреслюється, що запрошуються усі мусульманки та жінки інших віросповідань, а на захід можна приходити й з дітьми. Присутність чоловіків небажана.

Захід “Всесвітній день Хіджабу” розпочнеться 8 лютого, о 13:00, в галереї “Інтершик” (вул. Архітектора Артинова, 12а; 1-й поверх). Вхід вільний за умови попередньої реєстрації ТУТ.

Всесвітній день хіджабу відзначають щорічно 1 лютого, починаючи з 2013 року (у Вінниці дату цьогоріч довелось перенести – авт). Первинною причиною організації свята стало привернення уваги суспільства до прагнення послідовниць ісламу безперешкодно додержувати релігійних приписів, а також боротися з дискримінацією за світоглядними переконаннями та етнічним походженням.
Наразі Всесвітній день хіджабу допомагає боротися зі стереотипами та упередженнями щодо ісламу та мусульманок через роз’яснення, здебільшого немусульманам, суті традиційного вбрання послідовниць ісламу (джерело – islam.in.ua).

Фото – atrek org

Читайте також: Мечеть на Матроса Кошки: як живуть мусульмани у Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.