Вінничанку Юлію Вотчер обрано до Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я

11:47
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вінницька волонтерка Юлія Вотчер увійшла до складу громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я. Всього у наглядово-експертному органі – 35 осіб з усієї України. Їх задачею буде контроль за дотриманням прав громадян у медичні галузі. 

Як повідомляє Vlasno.info, наразі очікуються перші установчі збори, за результатами яких буде обрано голову ради та сформовано комітети.

Юлія Вотчер заявила, що прагне увійти до комітетів, які опікуються питаннями обліку ліків та витратних матеріалів у медичних закладах, а також – аудитом документів, якими керуються лікарні.

Згідно Положення про громадську раду при Міністерстві охорони здоров’я, головною метою діяльності Ради є реалізація конституційних прав громадян щодо їх участі в управлінні державними справами та у формуванні політики і стратегії у сфері охорони здоров’я, надання можливості для вільного доступу до інформації про діяльність МОЗ України, МОЗ АР Крим, обласних та прирівняних до них і місцевих органів та закладів охорони здоров’я, забезпечення гласності, відкритості та прозорості в їхній діяльності, розв’язанні актуальних проблем галузі, сприянні підвищенню доступності, якості та ефективності медичної допомоги, підтримання постійного діалогу з усіма соціальними групами, здійсненні контролю і вдосконалення управління системою охорони здоров’я, вивченні й оприлюдненні потреб медичних працівників та населення, вільному та об’єктивному висвітленні зазначених проблем і процесів у засобах масової інформації.

Нагадаємо, Юлія Вотчер очолює комітет з охорони здоров’я, реабілітації та соціального захисту у громадській раді при Вінницькій ОДА, а також є президентом громадської організації «Мольфар», яка за роки війни реалізувала низку масштабних проектів з волонтерської допомоги українським бійцям на фронті (ІНФОГРАФІКА).

Раніше VежА публікувала інтерв’ю із відомою вінничанкою, у якому вона розповіла про своє життя ще від часів Революції Гідності та до сьогодні.