Вінничанка викинула будівельне сміття біля пам’ятки архітектури. ФОТО

15:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

Мешканка Вінниці вирішила позбутися будівельного сміття після ремонту і знайшла місце лише під стінами Мурів – пам’ятки архітектури національного значення. 

Муніципальна варта повідомляє, що вінничанка, здійснюючи ремонт у власній квартирі, позбулася від будівельного сміття, склавши мішки та уламки дощок попід історико-архітектурний комплекс «Мури».

 «Вінницькі мури» – комплекс оборонних і монастирських споруд XVII століття у Вінниці. Це пам’ятка архітектури національного значення.

Комплекс складався з будівель та стін єзуїтського монастиря, єзуїтського костелу, колегіуму та конвікту (гуртожитку), а також домініканського монастиря й домініканського костелу. Будівлі оточували потужні кріпосні стіни з контрфорсами, бійницями та бойовими вежами. Мури, зведені у XVII столітті монахами-єзуїтами, стали головною оборонною спорудою міста. Пізніше поруч було прибудовано домініканський монастир із костелом.

“Ймовірно, у такий спосіб громадянка також вирішила “прикрасити” наше місто до свят”, – додають у дописі працівники комунального підприємства.

Працівники Муніципальної варти склали на неї протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.

ст. 152 КУпАП – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. Тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Фото Муніципальної варти