Вінничанка претендує на участь у фіналі «Міс Україна-2019». ФОТО

16:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

«Міс Вінниця 2019» претендує на перемогу у черговому конкурсі краси. Дівчина потрапила до претенденток на участь у фіналі конкурсу «Міс Україна».

На сайті конкурсу «Міс Україна 2019» презентували претенденток на участь у фіналі. В рамках підготовки до конкурсу дівчата протягом трьох місяців будуть брати участь в різних культурних, соціальних та спортивних заходах, а також презентуватимуть свої благодійні проекти.

Однією із претенденток на участь у конкурсі стала вісімнадцятирічна вінничанка Марина Сотник.

Як вказано в анкеті дівчини, її зріст – 170 см. Вона навчається в університеті на маркетолога, а також займається моделінгом, бере участь у різних показах та фотосесіях. Також Марина грає на фортепіано.

 

Дівчина мріє стати «Міс Світу» та створити власний бренд одягу.

Моє кредо: “Якщо ти можеш щось уявити – ти зможеш цього досягти”, – вказано в анкеті.

До речі, цього року Марина Сотник перемогла у конкурсі «Міс Вінниця».

– Я впевнена, що кожна дівчина, яка взяла участь у цьому конкурсі, змінила своє життя в кращу сторону, розкрила всі свої таланти і в майбутньому вона зможе використовувати свій досвід і, звичайно, отримувати нові перемоги у своєму житті, – розповіла Марина після фіналу «Міс Вінниця».

Національний конкурс «Міс Україна» проводиться щорічно з 1991 року. Це проект, який має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International.

Вже у серпні Національний комітет «Міс Україна» оголосить учасниць фіналу, яких оберуть з усіх претенденток. Дівчата будуть обрані згідно з усіма критеріями, регламентованими міжнародними конкурсами, з якими співпрацює Національний комітет «Міс Україна». Три дівчини, які переможуть в фіналі конкурсу «Міс Україна 2019», відправляться представляти нашу країну на всесвітньо відомих міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth и Miss International.

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.