Вінничанка отримала “золото” на чемпіонаті України зі спортивно-бальних танців на візках

19:45
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Вінничанка Яна Верба отримала “золото” на чемпіонаті України зі спортивно-бальних танців на візках.

Як пише “ВІТА ТБ”, до змагань Яну готували столичні тренери, двічі на тиждень батьки возять її до київської танцювальної студії. Один із танців, хоч найважче давався на репетиціях, все ж приніс одну з перемог. В одній з програм Яна разом із суперницями на величезному танцювальному майданчику виконувала вальс, самбу та джайв.

Зазначено, що це чемпіонське “золото” – не перше в житті Яни Верби. Свою танцювальну кар’єру дівчинка почала ще три роки тому разом із колективом танцівниць на візках центру “Гармонія”, і вже не раз підкорювала велику сцену.

– В “Гармонії” я почала впевненіше себе почувати, показувала себе людям. Зараз я нічого не боюся, – розповідає Яна Верба.

Повідомляється, що брати участь у танцювальних змаганнях такого високого рівня дівчинка мріяла давно. Втім, до чемпіонатів допускаються лише учасники на професійних, спеціально прилаштованих для танців візках. “А це задоволення – не з дешевих” – каже мама дівчинки Марина Верба.

Тим більше, як повідомляється, виготовляють їх виключно на індивідуальне замовлення. “В нас не було візка для танців і наша мерія нам допомогла придбати особливий візочок для танцю”, – говорить Марина Верба.

Фото – “ВІТА ТБ”

Читайте також: Бійцю з Вінниці, який бореться за збереження ніг, потрібно 145 тисяч гривень на дві операції

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.