Вінничанам розкажуть як жити після виборів і “що з цим усім робити”

11:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

В рамках мандрівного фестивалю “Кіномедіа” вінничанам розкажуть як розпізнавати популізм та як і навіщо обирають Президента і Парламент. Головне завдання події – знайти відповідь на питання: “Як жити після виборів?”.

Захід “Четвертий день після виборів: як із цим всім жити” відбудеться 25 квітня в креативному просторі “Артинов”.

Запрошуємо вінничан на захід від Мандрівного фестивалю “Кіномедіа”: ”Четвертий день після виборів: як із цим всім жити”, який відбудеться в рамках спецпроекту фестивалю “Кіномедіа”. Поговоримо про те, що нам робити після виборів далі, що потрібно знати та як із цим всім жити, – зазначають організатори в описі події.

“Кіномедіа” – єдиний в Україні фестиваль короткометражних фільмів про медіа та журналістику. Фестиваль має на меті висвітлювати принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа.  

Лекторкою виступить Олександра Кузіва, керівниця напрямку адвокації у ГО “Центр UA” та координаторка загальнонаціональних кампаній залучення громадян. Вона розповість про маніпуляційні прийоми політиків та про те, що потрібно знати після другого туру виборів Президента України.

Також учасникам події допоможуть оцінити їхні “можливості у двобої з популізмом, політичними міфами та іншою політичною нечистю”, розкажуть більше про виборчий процес, а також нададуть чек-лист для оцінки кандидатів. За словами організаторів, усі отримані на події інструменти будуть особливо корисними під час парламентських виборів восени.

– А чи знали ви, що третина депутатів поточного скликання ВРУ є кнопкодавами. Ще третина – фігурує в різних корупційних схемах. Абсурдно, але саме ми приводимо недоброчесних політиків до влади. Чому так відбувається? Чи хочете ви надалі залишатись жертвами маніпуляцій політиків? Якщо ви відповіли “ні”, ця лекція – для вас, – зазначається в описі події.

Подія розпочнеться 25 квітня о 18:30. Вхід вільний, проте всіх зацікавлених закликають зареєструватись заздалегідь, адже кількість місць обмежена.