Вінничан запрошують взяти участь у благодійній акції “Як ти, Віннице?”

15:06
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Оновлено: 24 Лютого 2023, в 10:41

Вінничан запрошують взяти участь у благодійній акції “Як ти, Віннице?”, в межах якої збиратимуть фото чи відео з життя у нашому місті. За кожне фото чи відео німецькі партнери накопичуватимуть у спеціальну скарбничку для Вінниці по 10 євро. Кошти витратять на спеціальне медичне обладнання для однієї з вінницьких лікарень.

Про це повідомили на пресконференції представники вінницької міської влади, міської Ради німецького міста Мюнстер та Томас Нуфер, німецький митець та ініціатор проєкту “Як ти, Віннице?”.

 

– Німецький митець Томас Нуфер запропонував ініціативу life-знайомства. Муніципалітет Мюнстера підтримав цю ініціативу (та звернувся з нею до Вінниці – авт.). Запрошую наших вінничан (завдяки акції – авт.) більше розповісти про наше місто, про те, як ми живемо під час війни, про те, що ми незламні. Адже ми підтримуємо наших військових, навчаємо діток в школах, дитячих садочках. …Тобто, кожен вінничанин може розповісти і показати, чим він живе або, наприклад, допомагає фронту – зазначила Галина Якубович, заступниця Вінницького міського голови.

Зі слів Томаса Нуфера, така акція створена, аби, зокрема, підтримати всіх українців, зокрема Вінницю. Мета митця – зрозуміти, як живуть сьогодні вінничани. Адже “якщо люди не знають один одного, то дуже важко підтримати саме того, кого потрібно і саме так, як потрібно”.

Тож саме на річницю повномасштабного вторгнення росіян, 24 лютого, вінничан запрошують робити цього дня до трьох фото або також одне коротке відео та надсилати їх з 9:00 до 18:00 на електронну пошту [email protected]. Згодом фото будуть опубліковані ТУТ, а також представлені на двох заходах муніципалітету Мюнстеру.

Томас Нуфер

Як зазначила Кристіане Льозель, керівниця відділу по міжнародній та інтернаціональній співпраці міської Ради міста Мюнстер, тематика фото чи відео може стосуватись як мирного повсякденного життя вінничан, так і впливу війни на життя міста. Однак Томас наголошує, що фото мають бути зроблені саме 24 лютого 2023 року.

Кристіане Льозель

Натомість, зі слів Назара Коваленка, директора КП “Інститут розвитку міст”, за кожне фото та відео німецька сторона зараховуватиме 10 євро до скарбниці, яку в Мюнстері витратять на спеціальне медичне обладнання для загоєння ран в одну із вінницьких лікарень.

Надсилати свої фото можна 24 лютого 2023 року, з 9:00 до 18:00 на електронну пошту [email protected].

Зі слів Галини Якубович, з Мюнстера вже раніше надавали допомогу Вінниці, зокрема, генератори, 24 палети вартість на понад 100 тисяч євро з різними видами допомоги. Гуманітарну допомогу продуктами харчування з Мюнстера ж спрямували на допомогу переселенцям та малозабезпеченим громадянам.

Фото Зорини Гаджук
Ілюстративне фото – з архіву

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.