Вінничан запрошують на весняне прибирання пляжу “Хімік”

14:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничан запрошують долучитися до “суботника”, який відбудеться вже цього тижня. Активісти з небайдужими містянами планують прибрати територію пляжу “Хімік”.

Суботник розпочнеться 10 квітня о 10 годині. Вінничан, які бажають долучитися до прибирання, просять взяти з собою рукавички, а мішками для сміття забезпечать.

Організатор “суботника” Євген Дець прокоментував, що він щоранку гуляє з собакою та помітив, що територія недоглянута, а тому вирішив все взяти у свої руки та разом з однодумцями влаштувати “суботник”. Хоча спершу він розраховував на допомогу декількох друзів, однак прийти на “суботник” пообіцяли більше людей, а тому планують прибрати сміття не лише на “Хіміку”, а ще й на Бригантині.

– Ми збираємось на пляжі “Хімік”. Насправді я розраховував, на декількох людей, але вже зібрались понад 20. Тому приберемо все, що встигнемо.

– Я просто щоранку гуляю з собакою, живу поряд та бачу, що вже почали організовувати якісь “суботники”, але судячи з усього, вони не дійшли до тієї території. Ми ще раніше з батьком прибирали там якісь пляшки, а тепер я вирішив зібрати друзів, а вони підтягнули своїх друзів і все так вийшло, що переросло в масову акцію.

Нагадаємо, що 11 квітня о 10:00 неподалік Вінницького обласного наркологічного диспансеру також відбудеться просвітницько-екологічний захід “Не сміти!”. Планують прибрати набережну Південного Бугу, а також прослухати лекції на екологічні теми та влаштувати пікнік з розважальною програмою.

Читайте також: З пікніком та перформансом: вінничан запрошують на прибирання набережної Бугу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.