Вінничан запрошують на “Покровський велокрос”

14:33
Автор: Vежа

Цьогоріч у Вінниці вже вдруге відбудеться “Покровський велокрос”. Змагання влаштують цієї неділі на території Лісопарку, а переможців нагородять символічними призами. 

Організовують захід “Покровський велокрос” ГО “Вінниця мобільна”, ініціативна група “Критична маса. Вінниця” спільно з Федерацією велосипедного спорту Вінницької області. Самі ж змагання відбудуться у неділю, 14 жовтня. Знайти дорогу до місця старту (заїзд з боку вул ген. Арабея) можна за посиланням ТУТ. Організаційний внесок за участь у змаганнях – 20 гривень

Зазначено, що “Покровський велокрос” проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, велосипедного спорту і велосипедного туризму серед населення, а також розвитку аматорського велоруху в Україні. Велокрос є фановим заходом і перш за все спрямований на пропаганду здорового способу життя.

Участь у велокросі можуть брати юнаки та дівчата (2004 р.н. та молодші, які навчаються у спортивних школах Вінниці), жінки та чоловіки. Траса велокросу – коло довжиною близько одного кілометра, яке пролягає стежками масиву “Лісопарк”.

Розклад змагань:

– 9:20 – відкритя стартового містечка;

– 9:30 – відкриття реєстрації;

– 10:00 – 10:40 – огляд траси;

– 10:50 – предстартовий бріфінг;

– 11:00 – старт категорії Юнаки та Дівчата (5 кругів, орієнтовна дистанція – 4 км);

– 11:30 – старт категорії Жінки та Чоловіки (8 кругів, орієнтовна дистанція 8 км);

– 12:00 – церемонія нагородженя.

Щоправда, організатори зазначають, що можливо буде певна затримка початку церемонії нагородження, а точний час оголосять безпосередньо у стартовому таборі.

Важливо, що до участі у змаганнях потрібен справний велосипед та шолом.