Вінничан запрошують на лекцію «Сковорода Г. С. – український європеєць» до 300-літнього ювілею від народження видатного філософа

13:27
Become a Patron!

У Вінниці 24 листопада влаштують лекцію «Сковорода Г. С. – український європеєць», присвячену історії життя й діяльності видатного філософа. Подія відбудеться до 300-літнього ювілею від його народження.

Як повідомляє організатор події, Музей Вінниці, спікером лекції буде докторка історичних наук Ольга Коляструк. Вона розповість про вплив важливої постаті в українській філософії, культурі та історії на сучасників і наступні покоління та багато іншого.

Захід розпочнеться о 18:30 у HUB «Місто змістів», що розташований по вулиці Григорія Сковороди, 11. Вхід на подію вільний.

Нагадаємо, раніше у Вінниці почали створення муралу, присвяченого 300-ій річниці від дня народження видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта та педагога Григорія Сковороди. Ініціатива створення муралу належить Культурній асоціації «Новий Акрополь». А ідея створити мурал до 3 грудня (дати народження Григорія Сковороди) з’явилася ще у квітні. Так, після знищення росіянами Музею Сковороди на Харківщині її натхненники ще дужче упевнилися у важливості реалізації свого задуму.

Ілюстративне фото – vinbazar.com,

фото – зі сторінки події у Facebook

Читайте також: У Вінниці створюють мурал до 300-ї річниці від дня народження Григорія Сковороди. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.