Вінничан запрошують на безкоштовні курси жестової мови

12:40
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничан запрошують безкоштовно навчитись жестової мови на курсах, організованих Центром підліткових клубів за місцем проживання. Заняття будуть тривати по годині два рази на тиждень – у вівторок та четвер.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Центру, передбачається дві вікових групи для вивчення жестової мови – молодша (6- 12 років) та старша (з 12 років і старше). Так, щовівторка та щочетверга, з 15:00 до 16:00 триватимуть заняття молодшої групи, а з 16:00 до 17:00 – старшої.

Як розповіла Vежі Анна Воронюк, завідуюча відділом організаційно-масової роботи КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання”, зареєструватись на заняття можна до 13 вересня, однак власне курси розпочнуться після формування груп – орієнтовно з 20 вересня.

Анна Воронюк додала, що максимально в кожній групі може бути до 15 людей. Курс розрахований на три місяці, однак його тривалість може коригуватись, в залежності від успіхів учнів.

Наразі це вже другий набір на курси жестової мови. Перший був влітку цього року. В нас професійна викладачка, яка має справу з такими уроками вже не вперше, тож всі були задоволені – розповіла нам Анна.

Запис на курси жестової мови відбувається до 13 вересня за адресою: вулиця Соборна, 91 (заняття відбуватимуться за цією ж адресою). Участь безкоштовна, однак кількість місць обмежена. Додаткова інформація за телефоном: 0432 50 82 13

Фото зі сторінки ЦПКзМП

Головне фото – Шпальта

Читайте також: Тренажер для обіймання і мер на балансирі: у Вінниці показали, як працює інклюзивний центр для дітей. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: У Вінниці планують створити ще один інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.