Вінничан запрошують долучитись до дослідження досвіду коханих людей воїнів і ветеранів

9:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці Veteran Hub проводить дослідження досвіду людей, які у стосунках із воїнами і ветеранами, та шукає охочих взяти у ньому участь.

Як повідомляє Вінницька міська рада, інтерв’ю в межах дослідження відбуватиметься в травні-червні цьогоріч.

Як це – бути коханою чи коханим воїна? Переживати щоденну тривогу та страх, вибудовувати стосунки на відстані, нести відповідальність за дітей та побут, поєднувати це з роботою, турботою про себе та рідних? Для нас важливо почути про досвід та бар’єри, із якими стикаються партнери або партнерки військових, – кажуть у закладі.

Учасницями та учасниками можуть стати дружини чи партнери/ки військовослужбовців/ок / ветеранів/ок віком від 18 років.
Також необхідно мати громадянство України.

Для участі необхідно заповнити форму за ЦИМ посиланням. Тоді з учасниками зв’яжеться команда Veteran Hub і домовиться про дату та час розмови. Формат інтерв’ю: онлайн або наживо вдома, у просторі або в мобільному офісі Veteran Hub.

Йдеться, що вперше дослідження здійснювали минулого року. Тоді створили базову мапу процесів у житті дружин та партнерок, коханих воїнів та ветеранів та сформували припущення щодо їхніх потреб.

Наразі триває новий етап дослідження завдяки якому прагнуть задокументувати досвід партнерок/ів воїнів, які не були охоплені на першому етапі. Також проєкт охоплюватиме кілька креативних компонентів.

Ілюстрація – armyinform.com.ua

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.