У Вінниці влаштують сплав по Бугу на катамаранах

9:45
Автор: Юлія Плахтій

Покататися на катамаранах та поїсти шашлику разом закликає вінницьких любителів активного відпочинку турклуб “Бідняжка”. 

Як повідомляють організатори, сплав по Бугу 9 вересня заплановано здійснити на 4- та 6-місних катамаранах. Маршрут – від “Бригантини” до “Сабарова”.

Збір відбудеться о 9:30 на Бригантині, поблизу маяка. Відпочивати “Бідняжки” планують увесь день, а завершиться спільна прогулянка також на “Бригантині”. Із собою організатори радять прихопити головні убори, сорочки, зручне взуття, крем від засмаги та гарний настрій.

Участь у події коштує 120 гривень, якщо учасник бажає приєднатися до пікніку з шашликом і т.п. – сплатити потрібно ще 65 гривен. (при реєстрації біля свого імені поставте “+ 65”). У свою чергу “Бідняжки” обіцяють влаштувати гарні розваги.

Усі деталі можна отримати за номером 0960625063 (Олександр). Для реєстрації (за вказаним вище посиланням) також потрібно вказати учасників, які бажають піти на сплав разом із Вами. Організатори також просять, що якщо учасник передумає долучатись, то про це потрібно повідомити 20:00 суботи, 8 вересня.