Вінничан кличуть на громадське обговорення зі створення Інноваційно-технологічного парку

17:32
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

До 5 квітня вінничани можуть внести зміни до містобудівної документації, що стосується частини забудови території мікрорайону «Східний» та створення Інноваційно-технологічного парку.

Про старт громадських обговорень повідомляє Вінницька міська рада.

Замовником розроблення містобудівної документації: «Проекту внесення змін до Плану зонування м. Вінниця» є департамент архітектури та містобудування міськради, а розробник проекту – ТОВ «Центр урбаністики».

Обговорення стосуватиметься реалізації інвестиційного наміру створити в місті Інноваційно-технологічний парк.

Відзначимо, що на цей рік була запланована реконструкція частини приміщення на вул. 600-річчя, 21, щоб розмістити там Вінницький інноваційно-технологічний парк. За цією адресою, у колишніх приміщеннях заводу “Кристал”, працює ДонНУ ім. Стуса. Схоже, що таке сусідство сприятиме інноваційній діяльності технопарку, які  зазвичай співпрацють з університетами й науковими організаціями.

Ще одне обговорення стосуватиметься частини території, визначеної проектними рішеннями «Детального плану частини території, яка включена в межі м. Вінниця за рахунок Вінницько-Хутірської сільської ради в районі мікрорайону «Східний» (2 етап 1 черги)».

Нагадаємо, що територія була розрахована на 735 нових житлових будинки, дитячий садок на 240 дітей, амбулаторію, парковки, відповідну інфраструктуру і загальну кількість населення 3 503 осіб.

Громадські слухання про забудову мікрорайону на Тяжилові відбулися восени минулого року.

Отже, з основними техніко-економічними показниками проекту, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування  в робочі дні (з 16:00 до 17:00, каб. 20, вул. Пушкіна, 38).

Пропозиції та зауваження необхідно надсилати до департаменту правової політики та якості міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710; тел. 59-51-59, 59-51-55.

Громадське обговорення триватиме протягом місяця, до 5 квітня.

Фото kfund.ua