Вінничан кличуть на дискусію про легалізацію зброї та “громадянський самозахист”

18:21
Автор: Тетяна Панкратьєва
Become a Patron!

13 вересня в Артинов Space говоритимуть про самозахист та легалізацію вогнепальної зброї. Захід відбудеться в рамках курсу лекцій з громадянського права “ПО СУСІДСТВУ”.

Чорний ринок зброї існує – і це факт, стверджують організатори заходу. І пропонують поговорити про те, чи готове українське суспільство до легалізації, та зважити усі “за” і “проти” носіння зброї. Також обговорять світовий досвід та ситуацію в Україні: нагородна зброя та інші корупційні схеми отримання “вогнепалу”, чи можливо вивести з тіні продаж зброї та як врешті захистити себе.

Захід стартує 13 вересня о 19:00 в креативному просторі “Артинов” (Артинова, 12а). Тривалість 1.5 години.

Проект “ПО СУСІДСТВУ” — курс лекцій з громадянського права, мета якого познайомити містян з їхніми правами, навчити правильно реагувати на правопорушення та захистити себе і близьких людей.

Зустрічі проходять двічі на місяць в креативному просторі “Артинов”. Вартість – за тарифами простору (перша година 35 грн, кожна наступна – 20 грн). Останньою відбулася лекція 31 серпня про національну поліцію та непорозуміння, пов’язані з працівниками органів безпеки.

Фото – креативний простір “Артинов”