«VINIDEA»: у Вінниці стартує конкурс бізнес-проєктів для молоді

17:57
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці для студентів організовують конкурс бізнес-проєктів «VINIDEA».

Як пише Вінницька міська рада, учасники проєкту візьмуть участь у поглибленому модульному навчанню з курсу бізнес-планування та формування проєктних команд. Основна мета конкурсу полягає в навчанні молоді основним механізмам побудови та розвитку власного бізнесу шляхом проведення навчання та практики.

Організаторами конкурсу є департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради, Вінницька бізнес-школа та Вінницький обласний молодіжний центр “Квадрат”.

Проєкт для участі в конкурсі може подавати одна людина чи група (команда проєкт) віком 16-25 років, які є громадянами України та здобувають освіту у професійно-технічних закладах та вишах Вінниці. Для участі в конкурсі необхідно підготувати бізнес-проект та заповнити гугл форму за ЦИМ посиланням.

Набір учасників триватиме до 2 квітня включно. Учасники проєкт матимуть можливість навчатись чотири дні. Реалізація проєкт та навчання буде проходити у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат».

– В блоці «Маркетинг з нуля» – дізнаються про основи просування продукції, без чого успішний вихід на ринок неможливий, – ідеться в анонсі конкурсу. – Також учасники проєкт вивчатимуть успішні бізнес-моделі компаній, як влаштовані фінанси компанії; чому гроші і прибуток – це не одне і те ж; що таке EBITDA і як працювати з цим показником; які існують форми фінансової звітності; як формується і з чого складається оборотний капітал; що таке фінансовий аналіз і як його проводити.

На третій день навчання мова йтиме про створення команди переможців; де і як шукати переможців собі в команду; як мотивувати, навчати та розвивати персонал; як з колективу зробити команду переможців.

В блоці «Юридичні аспекти бізнесу» молодь матиме можливість зрозуміти  правові основи ведення власної справи. Протягом курсу будуть розглянуті типи підприємницької діяльності та особливості їх реєстрації, сплати податків, подання звітності та найму працівників.

Читайте також: У Вінниці створять концепцію ревіталізації культурно-мистецького центру у «Росії»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.