Військовим, які захищають небо над Вінниччиною, передали тепловізори та прожектори

17:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

Військовим, які захищають небо над Вінниччиною, передали тепловізори, прожектори та зарядні станції Bandera Power.

Як йдеться на сайті ВМР, допомогу українським захисникам передали Вінницький міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

 

 

 

– Засоби, які дотичні до роботи мобільних вогневих груп – вони всі полегшують роботу по збиттю ворожих дронів. І тепловізори, і прожектори, і зарядні станції – це все багатогранна робота одного структурного підрозділу. І чим більше у нас таких засобів, тим кращий результат по збиттю, – розповідає військовий із позивним «Шаман».

Так, лише за останній час їхній підрозділ збив два ворожі безпілотники у небі над Вінниччиною.

– На сьогодні ми допомагаємо близько 30 різним військовим структурам. Маємо чимало запитів від військових, усі їх опрацьовуємо і намагаємося закрити якомога швидше. Сьогодні передали 18 тепловізорів, 12 прожекторів та 34 зарядні станції Bandera Power для “ловців шахедів”. Уже маємо запити, наприклад, від нашої 120-ки (120-та окрема бригада територіальної оборони ЗСУ у Вінницькій області, – ред) та інших бригад. Опрацьовуємо ці запити, і як тільки отримуємо обладнання – одразу передаємо хлопцям та дівчатам. Розуміємо, що ситуація на фронті дуже нелегка, тому маємо максимально оперативно все це робити, – цитують міського голову Сергія Моргунова.

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.