Військовий з Вінниці Віктор Торкотюк став повним кавалером ордену “За мужність”

14:07
Автор: Vежа
Become a Patron!

Військовий з Вінниці Віктор “Титан” Торкотюк став повним кавалером ордену “За мужність”. Нагороду йому вручив начальник ГУР МО України, генерал-лейтенант Кирило Буданов.

Як зазначається в телеграм-каналі ГУР МО України, за Указом Президента, орденами “За мужність” нагородили воїнів спецпідрозділу “Артан”, який очолює Торкотюк.

 

 

– Відзначені орденами бійці брали участь в зухвалих і результативних місіях в акваторії Чорного моря та на території тимчасово окупованого Криму. Завдяки операціям, які спершу могли здатися нездійсненними, Україні вдалося змінити розстановку сил в акваторії Чорного моря і розблокувати зерновий коридор, який нині має фактично ті ж потужності, що й до повномасштабного вторгнення, – зазначається в повідомленні.  

Віктор “Титан” Торкотюк, командир спецпідрозділу, став повним кавалером ордену «За мужність».

Зазначимо, що Віктор Торкотюк – командир спецпідрозділу «Артан» — підрозділу спеціального призначення Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Серед операцій підрозділу – операція на “вишках Бойка” в серпні 2023 року та десятки інших. Детальніше про це – в матеріалі наших колег з УП.

З 2016 року Віктор почав воювати в АТО. Спершу “Титан” брав участь у бойових діях як доброволець, а у 2018-му підписав контракт із 130-им окремим розвідувальним батальйоном.

Крім того, Торкотюк – тайський боксер, який у 2019 році виборов третє місце на Чемпіонаті світу з тайського боксу в столиці Таїланду Бангкоці та на той момент був президентом Вінницької обласної федерації тайського боксу. З 2020 року він також є депутатом Вінницької міської ради.

Фото – ГУР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.