Відтепер Вінницький техліцей прийматиме на навчання учнів після шостого класу

18:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

Відтепер Вінницький технічний ліцей прийматиме на навчання учнів після завершення шостого класу.

Як йдеться на сайті Вінницької міськради, відповідне рішення ухвалили 29 березня під час засідання міськради.

Відповідно до рішення, тривалість навчання у Вінницькому технічному ліцеї складатиме 5 років. Учні можуть обрати один із запропонованих профілів навчання: радіомонтаж, економіку та бухоблік, інформатику, моделювання та конструювання одягу, а також машинопис.

– Раніше почати навчання в цьому закладі діти могли з 8 класу. Зараз тенденція така, що ліцей може прийняти більше обдарованих учнів. Крім того, це європейська практика – починати вивчати профільні предмети із 7 класу, – цитують міського голову Сергія Моргунова.

До ліцею можна вступити за результатами екзаменаційних та тестових випробувань. Пільги при вступі надаються переможцям та призерам районних, міських та обласних олімпіад, а також конкурсантам виставок дитячої технічної творчості.

Як прокоментувала директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко, таке рішення прийняли, спираючись на опитування, яке провели для батьків учнів 6 класу, які навчаються на курсах доліцейної підготовки закладу. Вони одноголосно підтримали рішення щодо можливості вступу у ВТЛ з 7 класу, адже саме тоді учні починають вивчати профільні предмети.

Зазначено, що Вінницький технічний ліцей працює за індивідуальним навчальним планом, де надається поглиблена підготовка учнів з профільних предметів, яка досягається шляхом вивчення спецкурсів за окремими програмами, проходження навчальних практикумів у лабораторіях закладу.

Фото з архіву Вежі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.