Відновлення авіасполучення та дозвіл на повноцінну роботу кафе та ресторанів: уряд назвав дати послаблення карантину. ВІДЕО

14:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

З 5 червня в Україні послаблюється карантин. Зокрема під час засідання уряду члени Кабінету міністрів вирішили дозволити повноцінно працювати закладам громадського харчування, проводити богослужіння в церквах, а також дозволити внутрішнє  та міжнародне авіасполучення. 

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, в останні дні Україна вийшла на плато щодо захворюваності на коронавірус і наразі не спостерігається стрибків захворюваності.

Так під час засідання Кабінету міністрів одностайно внесли зміни до постанови від 20 травня №392. Серед іншого, рішенням уряду з 5 червня дозволяється робота закладам харчування, зокрема приймати відвідувачів у приміщеннях з дотриманням протиепідемічних заходів.

Також з 5 червня особам старше 60 років дозволяється покидати приміщення та не дотримуватися режиму самоізоляції. Також дозволені богослужіння в приміщеннях за умови перебування не більше однієї особи на 5 квадратних метрів.

Крім того з 5 червня уряд дозволив внутрішнє авіасполучення, а з 15 червня – міжнародне авіасполучення.

Доповнюється