Віддалена робота в Інтернеті: з чого почати?

11:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 27 Жовтня 2021, в 13:49

На правах реклами

Попит на віддалену роботу збільшується постійно. Це пов’язано з тим, що подібний вид зайнятості відкриває можливість отримання грошових коштів для життя, не виходячи з дому. До недавнього часу особливо актуальна віддалена робота в Інтернеті в Україні була для студентів та мам чи татусів, які перебувають в декреті, але в поточних реаліях такий вид зайнятості актуальний для значно ширшого кола осіб.

За бажання почати заробляти у всесвітній мережі потрібно знати, з чого починати цей процес і якими навичками має володіти людина, щоб не розчаруватися в майбутньому. Про особливості віддаленої роботи розповідає сервіс замовлення послуг “Кабанчик”.

Kabanchik.ua – онлайн-сервіс пошуку приватних фахівців для вирішення побутових та бізнес-завдань. Майданчик об’єднує замовників послуг, яким необхідно виконати яку-небудь роботу, та компетентних фахівців, які шукають підробіток або додатковий заробіток.

Основні навички, необхідні для віддаленої роботи

При наявності 18-річного віку і ноутбука кожна людина може розраховувати на пошуки певного виду діяльності, яким можна займатися у віддаленому форматі. Для цього не завадить мати такі вміння і навички:

– пошук інформації в Інтернеті;

– активне використання ноутбука та офісних програм;

– проставлення коментарів і “лайків” до постів, що розміщені в соціальних мережах;

– ведення спілкування в чатах;

– переклад з української мови на англійську і навпаки;

– знання простих графічних редакторів, що дозволяють виконувати обробку картинок.

Тому перед пошуком роботи попередньо рекомендується створити список власних знань, умінь і навичок, що допоможе зменшити коло пошуку.

Вибір сфери зайнятості

На наступному етапі рекомендується визначитися зі сферою, в якій би людина хотіла себе бачити. Сюди можна віднести наступні напрямки:

– SMM-проведення в соціальних мережах маркетингової діяльності;

– SEO-реалізація пошукової оптимізації різних веб-ресурсів;

– блогерство і медіа;

– освіта – відкриття онлайн-школи або спеціальних навчальних курсів за бажаним напрямом;

– іноземні мови;

– сфера комп’ютерних ігор;

– продаж;

– веб-дизайн;

– копірайтинг.

В якості окремого виду зайнятості часто в Інтернеті пропонується робота по телефонній комунікації з клієнтами. У такому виді роботи важливо бути стресостійким і комунікабельним, позаяк заробітна плата часто залежить від кількості укладених угод. Детальніше про онлайн-сервіс замовлення послуг “Кабанчик” читайте ТУТ.

Фото надане рекламодавцем