Від Мерілін Монро до ікони Богородиці: фіналістки «Міс Вінниця-2018» вторгували для АТОвців понад 46 тисяч. ФОТО

9:40
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

26 лютого відбувся вже четвертий благодійний аукціон від учасниць конкурсу краси «Міс Вінниця-2018». Цього року це був справжній парад картин на будь-який смак. Однак найдорожчим лотом стала ікона, придбана за 15 тисяч гривень.

Щорічно фіналістки «Міс Вінниця» готують до аукціону “Краса допоможе – Україна переможе!” хенд мейд поробки, а виручені за них кошти ідуть на благодійність для військових.

Цього року більшість учасниць презентували на аукціон різні картини: написані маслом, вишиті бісером, викладені стразами. Серед них – чотири ікони.

Таку картинну особливість цьогорічного аукціону від трьох попередніх підмітив організатор конкурсу «Міс Вінниця» Євген Майданик.

Стартова ціна кожного із 16-ти лотів, крім останнього, – 300 грн. У середньому за кожен із лотів дівчатам вдавалося заробляти в межах 2 тис. грн. Тут варто відзначити, що деякі лоти були навіть без назви і про що вони – доводилося присутнім здогадуватися самотужки. Тобто ні ведучий, ні деякі дівчата ніяк не презентували власні роботи.

Натомість були лоти про які не тільки ведучий розповідав цілі історії, а й давав слово фіналісткам.

Відзначимо, що на аукціоні були помічені не тільки незмінні спонсори конкурсу, а й депутати міської ради, які також придбади по кілька лотів.

Однак найпалкіша боротьба була за останній 16-й лот: ікону Богородиці Остробрамської, вишиту бісером. Тут також змагалися за останню можливість стати «найщедрішим» учасником аукціону й отримати подарунок-сюприз від мера Вінниці.

Тому навіть ставку останнього лоту розпочали із 1000 гривень і так дійшли до 15 000 гривень.

  • Нашим бійцям забагато захисту не буде, – прокоментував власник придбаного лота Карл Гігінеішвілі, який також забажав, аби ікону передали бійцям в АТО, як і попередньо придбану раніше ще в однієї із учасниць.

Так “найщедріший” учасник отримав картину з підписом-подякою за підтримку “наших бійців в АТО” від мера Сергія Моргунова та унікальну брендову парасольку від лідера гурту “ТІК” Віктора Бронюка.

Своє творіння ікону Богородиці Остробрамської  прокоментувала Богдана Плотиця, яка, як з’ясувалося, кожну вишиту ікону освячує в церкві:

– Обрала саме таку ікону інтуїтивно, адже є безліч ікон Богоматері. Однак ця є унікальна тим, що зображена без дитини. Її часто дарують подружнім парам на щастя, на долю.

Як зізнається дівчина на роботу витратила два тижні, а собівартість картини близько 1000 гривень.

Відзначимо, що в незмінному тандемі «Міс Вінниця» і БФ «Подільська громада» за минулі три роки вдалося зібрати більше 110 тисяч гривень, за які закупили медичну установку для шпиталю, оптичне обладнання, відремонтували автомобіль для військових, які служать у зоні АТО.

 – Сьогодні на аукціоні нам вдалося спільно зібрати 46 350 гривень, – каже голова правління БФ «Подільська громада» Леся Найчук. – Минулого року на такому ж аукціоні було зібрано 42 280 гривень. На ці кошти були закуплені медикаменти, будівельні утеплюючі матеріали для наших хлопців. Була закуплена система тепловізійного дальнього моніторингу лінії фронту.

Відзначимо, що благодійний аукціон – останнє «випробування» перед фіналом конкурсу, який відбудеться вже цієї неділі, 4 березня, в театрі ім. Садовського.

 – Практично всі виходи дівчат уже поставлені, залишилося кілька репетицій, щоб все відточити, – каже про підготовку до фіналу Євген Майданик. – Зараз якраз залишився час, щоб учасниці могли приміряти одяг, пошитий спеціально для них на ці виходи.

Як проходили кастинги, яких, до речі, у цьому році була два та тренування фіналісток у спортклубі – дивіться за посиланнями:

Читайте також: Обрано всіх фіналісток конкурсу “Міс Вінниця-2018”. ФОТО

“Важко, але не відступимо”: відбулося відкрите тренування фіналісток “Міс Вінниця”

Фото Ольги Мірошниченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.