VежА та Vox Ukraine запрошують на онлайн-розмову “Вінниця. Підтримка бізнесу в ковідну кризу”

13:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 22 Лютого 2021, в 14:39

23 лютого проект Vox Ukraine спільно з виданням VежА організує онлайн-зустріч з місцевими підприємцями, депутатами, банкірами та громадськими активістами про те, як місцевий бізнес пережив карантин. 

Розмова буде присвячена тому, як влада підтримує бізнес міста. Участь у ній візьмуть депутати Вінницької міськради, представники “Ощадбанку”, а також активісти, які займаються питанням підтримки підприємців.

23 лютого о 12:00 поговоримо з представниками громадських організацій, влади, бізнесу, активістами міста про те, як місцевий бізнес пережив карантин і наскільки постраждав через економічну кризу, як це вплинуло на виконання дохідної частини міського бюджету, які існують практики підтримки бізнесу місцевою владою в Україні та світі, що робить і планує робити в цьому напрямку Вінницька міська рада.

Учасники дискусії:

Максим Мартьянов, директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міськради

Андрій Піжевський, депутат Вінницької міської ради, засновник приватної гімназії “Дельфін”, креативного простору “Артинов” та дитсадка “Мадагаскар”. 

Світлана Ярова, депутатка Вінницької міської ради, директорка КП “Вінницький муніципальний центр інновацій”

Олександр Печалін, Голова правління «Спілка підприємців “СТІНА“», 

Тетяна  Грушко, заступниця начальника управління з мікро-, малого та середнього бізнесу філії-Вінницьке обласне управління АТ «Ощадбанк»

Ілона Сологуб, CEO ВоксУкраїна

Модеруватиме дискусію лідерка проєктів VoxUkraine Юлія Мінчева.

Трансляція відбуватиметься на сторінках VoxUkraine та Vежа.

Для безпосередньої участі у дискусії та можливості поставити питання спікерам, будь ласка, зареєструйтесь за цим посиланням.

VoxUkraine – це міжнародна платформа обміну думками, що поширює аналіз від всесвітньо визнаних науковців та аналітиків.

VoxUkraine – це ініціатива, створена групою міжнародних та вітчизняних економістів, присвячена реформам та економічному розвитку України та Східної Європи.

З листопада VoxUkraine у партнерстві з локальними ЗМІ проводить 12 онлайн-зустрічей з громадами різних міст України на важливі теми місцевого самоврядування.

Захід організовано в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.