VежА та Na chasi набирають медійників у програму стажування InJourn

20:59
Автор: Vежа

Відсьогодні і до понеділка редакційні команди порталу VежА та новоствореного медіа-проекту Na chasi (орієнтованого на Україну та Східну Європу) приймають заявки у програму стажування молодих журналістів inJourn.

Програма передбачає 30-денний “курс молодого медіа-бійця”, що відбудеться на базі вінницького IHub. Під час курсу тренери (шеф-редактор Vежі Андрій Качор, головний редактор Na сhasi Олександр Мельник та PR-менеджерка IHUB Vinnytsia Анна Савчинська) дадуть теоретичні та практичні поради про те, як працювати в сучасних цифрових медіа.

Окрім того, курс передбачає виконання практичних завдань та проходження практики на базі порталу VежА. Кращим учасникам програми буде запропонована робота в проекті Na сhasi та на Vежі.

“Ми не припиняємо розшукувати талановиту і вмотивовану вінницьку молодь, яка хоче розвиватися разом з командами таких самих молодих і цікавих проектів. У місті існує шалений дефіцит і попит на таких людей, вони сьогодні – на вагу золота, то ж ми сподіваємося на цікавих учасників і віримо, що ми їм будемо теж цікавими”, – пояснив логіку виникнення такої ідеї Андрій Качор.

Зі слів шеф-редактора Vежі, наразі видання найбільш потребує журналістів-репортерів, інтервюерів, аналітиків та публіцистів. А також фотографів та відеомейкерів, дизайнерів та операторів.

Олександр Мельник: “Програма стажування inJourn — це спільна ініціатива редакцій онлайн-видань Na chasi та Vежа, мета якої — дати можливість молодим журналістам, рекламістам, фотографам отримати практичний досвід і побачити, як створюється та просувається контент різного типу та тематики для локальної та загальноукраїнської аудиторії.
Стажерами можуть стати студенти факультетів журналістики вінницьких вишів. Стажування триватиме 4 тижні, за результатами роботи та навчання стажерів по 2 людей отримають пропозиції роботи в кожному із видань.

Участь у програмі безкоштовна, набір заявок триває за цим посиланням, кінцевий термін реєстрації – середа, 12 квітня. Детальну програму та інші деталі буде повідомлено відібраним учасникам.