Вежа під вежею: у Вінниці створили нову фотолокацію – головний символ міста в мініатюрі. ФОТО

18:41
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

Оригінальна 28-метрова цегляна вежа – відома туристична візитівка міста. Кілька тижнів тому в неї з’явилася конкурентка – зменшена дерев’яна копія.

 

Висота міні-вежі – 1,86 метри. Її легко можна переносити з місця на місце, що дає додаткові можливості для варіацій фотолокацій.

Директор «Подільського туристично-інформаційного центру» Володимир Ходацький розповів, що в планах задіяти міні-вежу для весільних зйомок. Позаяк у турцентрі є послуга з організацій шлюбу за добу – така локація стане однією із додаткових принад. Її, приміром, будуть виносити на Європейську площу до слоненя, де пари зможуть зареєструвати шлюб.

  • Ніхто поки такого не робив. Є проект у Києві: створений великий парк, де розписують людей («Сквер закоханих» для виїзних церемоній одружень. – АВТ.). Поки і ми розглядаємо такий варіант і готуємося до цього. Працюємо також над ідеєю 3-D кущів, – каже Володимир Ходацький.

Міні-вежу зробив вінницький підприємець на прохання «Турцентру Подільський». Автор стилізованої моделі  – Богдан Расновський.

  • Вона досить-таки дорога. Це якісне дерево, фанера. Може стояти на вулиці – просочена спеціальними засобами як зовні, так і всередині. Тобто вона може бути на вулиці під дощем, сонцем.

Будь-хто може з нею сфотографуватися на свята або навіть на вихідні (на прохання вінничан), коли працівники виставлятимуть міні-вежу з  вежі оригінальної.

  • Кожен може відчути себе Гуллівером, – зауважує Володимир Ходацький про тих, хто фотографуватиметься на фоні будівлі в мініатюрі.

Пан Ходацький випробовує образ Гуллівера

Всього через кілька хвилин, після того як міні-вежу винесли на вулицю, відгуки найменших вінничан не забарилися.

  • Сама класна башта! Це копія, – вигукнув із захопленням та здивуванням хлопчик, що проходив повз дерев’яної мініатюри.

Фото Ольги Мірошниченко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.