Ветеранка з Вінниці візьме участь у марафоні морської піхоти в Сполучених Штатах. ФОТО

14:25
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У жовтні цього року українські ветерани поїдуть до Вашингтону, де візьмуть участь у Міжнародному марафоні морської піхоти США. Серед бійців є і наша вінничанка Ольга Бенда, яка у 2017 під час обстрілів у районі Авдіївки втратила ногу. 

Як йдеться у репортажі «Радіо Свобода», сьогодні у Києві на полі спортивного комплексу «Олімпійський» у рамках програми спортивної реабілітації ветеранів та їхніх родин пройшли тренування з легкої атлетики. Серед ветеранів, які взяли участь у тренуванні, – учасники команди України, яка візьме участь у Міжнародному марафоні морської піхоти США.

Зокрема, разом з іншими бійцями до забігу готується Ольга Бенда, вінницька ветеранка, яка навесні 2017-го потрапила під ворожий обстріл у районі Авдіївки, де уламком снаряда їй травмувало ногу, котру врешті довелося ампутувати.

 

 

Марафон відбудеться в жовтні 2019 року у Вашингтоні, де Україну представлятимуть десятеро бійців: четверо з них, які мають ампутації, планують бігти дистанцію у 10 кілометрів, а шестеро – всю марафонську відстань у 42 кілометри. 

Як ми писали раніше, Ольга Бенда перемогла у конкурсі краси «Miss Military Fantasy», що відбувався серед військових із нагоди Міжнародного жіночого свята.

Фото: Андрій Дубачак, «Радіо Свобода».