Ветеран з Вінниччини Роман Кашпур за тиждень пробіг два марафони в Америці

14:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

Ветеран з Вінниччини Роман Кашпур на протезі за тиждень пробіг два марафони: 29 жовтня – Марафон морської піхоти США та 5 листопада – 52-й Нью-Йоркський марафон.

Про це повідомив Роман Кашпур на своїй сторінці у Facebook.

Американська мрія моя здійснилась. Два марафони за сім днів підкорено. Мені вдалось офіційно покращити результат Лондона, покращити результат Вашингтона, але це тільки початок. (…) Моя місія на цьому не закінчується. Я продовжу бігати, продовжу займатись спортом, продовжу мотивувати хлопців, як зможу, що є в моїх силах, – йдеться у відео.

Так, Роман зазначив, що продовжує збір коштів побратимам на протези. Всі виручені кошти підуть на БФ “Громадянин”.

Роман Кашпур – родом із Хмільника, 2016-го року він добровольцем пішов боронити Батьківщину. Через рік підписав контракт зі Збройними силами України. У 2019-му році Роман Кашпур отримав поранення: поблизу Марʼянки наступив на протипіхотну міну і як наслідок втратив частину ноги. Чоловік є рекордсменом України (зокрема позаторік він з протезом на нозі встановив рекорд України, протягнувши 16-тонний літак), переможцем «Ігор героїв» (за два роки участі (2020-2021 роки) він виборов чотири золоті медалі у кросфіті, підтягуванні та штовханні гирі).

Фото та відео – зі сторінки Романа Кашпура у Facebook

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.