Ветеран з Вінниччини Роман Кашпур пробіг Токійський марафон, побивши власний рекорд

15:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

Ветеран з Вінниччини Роман Кашпур пробіг Токійський марафон 2024, побивши власний рекорд.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці очільника Вінницької ОВА Сергія Борзова, його результат – 42 кілометри за 4 години 50 хвилин 2 секунди. Це на годину кращий результат за його попередні марафони.

Як повідомляли Укрінформ, Роман Кашпур пішов воювати добровольцем у 19 років. У 2022 році поблизу Марʼїнки підірвався на міні, втратив ногу. Після поранення знайшов себе у спорті. Менш ніж через рік після ампутації переміг в «Іграх героїв». У грудні 2021 року встановив рекорд України, протягнувши 16-тонний літак Ан-26 на відстань 6,4 м за 44 секунди.

 

– Токійський марафон 2024 року – місію виконано. Це третій марафон із ТОП-6. Це той самий вектор, який повинен був показати, чи все правильно ми робили. Ми обов’язково переможемо на усіх фронтах і розбудуємо те, за що загинули і продовжують гинути наші побратими і посестри, – цитують Романа Кашпура.

При цьому під час підготовки та проведення забігу спортсмени підтримували збір коштів на протезування та реабілітацію тяжкопоранених українських бійців.

Про враження Романа Кашпура можна прочитати на його сторінці у Фейсбук ТУТ.

Фото зі сторінки Сергія Борзова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.