× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Вервольф” у смартфоні: на ставці Гітлера під Вінницею планують застосувати віртуальну та доповнену реальність

11:25
Автор: В'ячеслав Луцков

На ставці Гітлера “Вервольф” планують встановити п’ять локацій з доповненою та віртуальною реальністю. Там відвідувачі історико-меморіального комплексу за допомогою смартфону зможуть побачити зруйновані німецькі будівлі у їхньому первинному вигляді.

Як повідомив Vежі Сергій Гареник, директор історико-меморіального комплексу пам’яті жертв нацизму «Вервольф», строки реалізації проекту невідомі, однак локації вже визначили.

На цих п’яти локаціях мають бути встановлені реферні точки по краях залишків бомбосховищ. За допомогою програми на смартфоні людина, коли буде наводити смартфон на залишки бомбосховищ, буде бачити картинку цілісного бункера. Тобто який він був – розповів Сергій Гареник.

Крім цього, з його слів, на локаціях мають бути інформаційні стенди зі спеціальними qr-кодами, при скануванні яких відвідувачі зможуть ознайомитись із додатковою інформацією про комплекс.

  

Директор розповідає, що здебільшого залишилась цифрова частина реалізації. позаяк вже редагуються інформаційні тексти, підбираються фото та здійснюється інша технічна частина роботи. Найближчим часом запланована нарада зі спеціалістами ІТ-сфери, дизайнерами та архітекторами для обговорення деталей проекту та визначення термінів його реалізації.

Нагадаємо, минулого року на ставці Гітлера “Вервольф” виявили підземну чотириповерхову будівлю. Всередині будівлі, на першому та другому поверхах від поверхні виявили сліди газів аргону та радону.

Фото з архіву

Читайте також: На ставці Гітлера під Вінницею виявили підземну споруду зі слідами радіоактивного газу

Читайте також: Ставка “Вервольф” під Вінницею: місце, де Гітлер втратив ґлузд

Читайте також: Реконструкція бою за Вісмар на ставці Гітлера “Вервольф” під Вінницею. ВІДЕО

Читайте також: Сміттєва дорога до “Вервольфу”: як засмічують ставку Гітлера біля Вінниці, хто в цьому винен і що робити? ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.