× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Великий комбінатор” повертається на Вінниччину: у Жмеринці знову встановлять пам’ятник Остапу Бендеру. ФОТО

11:02
Автор: Vежа

На привокзальну площу в Жмеринці планують повернути пам’ятник Остапу Бендеру, який багато місцевих жителів вважають однією з візитівок міста. 

Як повідомляє ЖмеринкаCity, пам’ятник встановили поблизу залізничного вокзалу в 2001 році до 80-ої річниці написання роману “Золоте теля”. В романі, серед іншого, згадується Жмеринка: 

Последний настоящий город на земле – это Жмеринка. У нас тут, конечно, не Париж, но милости просим к нашему шалашу… О берега Жмеринки разбиваются волны Мирового океана…

В 2011 році жмеринську привокзальну площу почали реконструювати і пам’ятник Остапу Бендеру демонтували. Наразі, через численні прохання жителів Жмеринки та гостей міста, міська влада планує повернути пам’ятник. 

На звернення містян ми відшукали пам’ятник, домовилися зі скульптором Миколою Крижанівським про його відновлення, та у найближчий час повернемо Остапа Бендера нашому місту. Жмеринка не стоїть не місці, розвивається, сьогодні кожен може помітити цю тенденцію. Ми відкрили відремонтований басейн, встановлюємо сучасні спортивні і дитячі майданчики, плануємо повністю оновити міський парк. Ми зробимо Жмеринку туристично привабливою, чистою, затишною і комфортною, – повідомив у коментарі ЖмеринкаCity секретар міської ради Юрій Світлак. 

Пам’ятник планують встановити на тому ж місці, де він стояв раніше. Кошти на його відновлення виділять з міського бюджету.   

Фото: ЖмеринкаCity, io.ua 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.