Велосипедист з Вінниці здобув «срібло» на міжнародних рейтингових змаганнях з крос-кантрі

11:42
Автор: Vежа

Велосипедист з Вінниці, вихованець Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 Володимир Обухівський привіз «срібло» з міжнародних змагань.

Як повідомляє Вінницька міська рада, його тренерами є Надія Коваленко та Володимир Липкань.

Велосипедист подолав дистанцію на змаганнях за 1 годину 31 хв та виборов срібну медаль. Він поступився першому місцю лише на 40 секунд.

У цій категорії брали участь 30 спортсменів з інших країн, віком від 18 до 40 і більше років.

Йдеться, що це були міжнародні рейтингові змагання класу С1 з олімпійської дисципліни крос-кантрі. Проходили вони в Сербії, у місті Пожареваць.