Ведучими церемонії ювілейного “ВІННИЦіЯнського кінофестивалю” стануть актори із “Шоу Довгоносиків”

8:39
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці 10 вересня відбудеться церемонія нагородження переможців ювілейного ХV ВІННИЦіЯнського фестивалю комедійного та пародійного кіно. Її ведучими стануть актори із “Шоу Довгоносиків”.

На сайті Вінницької облдержадміністрації повідомили, що церемонія нагородження традиційно відбудеться на Майдані Незалежності у рамках святкування Дня міста. Також її транслюватимуть у прямому ефірі на офіційному сайті фестивалю.

В рамках церемонії святкуємо 25 років першому українському гумористичному “Шоу Довгоносиків”. На сцені у якості ведучих запрошені Віктор Андрієнко, Бєндас Василь та Валентин Опалєв. До них приєднаються дует “Володимир і Великий” (Вар’яти шоу), Аркадій Гарцман, Лесик Сам, Олег Філімонов, Ян Левінзон та Євген Чепруняк, – розповів Євген Майданик, керівник проєкту та ведучий фестивалю.

Віктор Андрієнко

Також на сайті ОДА повідомили, що на Церемонії нагородження, окрім показу кращих робіт, виступлять відомі актори України та інших країн.

–  Міжнародний ВІННИЦіЯнський фестиваль … це унікальний фестиваль короткого та ультракороткого відео в жанрі комедії, який сьогодні надзвичайно потрібен для створення позитивної атмосфери у суспільстві. Він сприяє залученню до світу мистецтва і творчого процесу молоді України, країн Європи та Америки, виявленню та популяризації кращих зразків аматорської та професійної молодіжної творчості у жанрі комедійного та пародійного кіно, розвитку волонтерського руху, а також створенню Вінниччині іміджу одного з культурних осередків країни, – зазначив Євген Майданик.

Євген Майданик (праворуч). Фото – vin.gov.ua

Повідомляється, що цього року з-поміж надісланих заявок оргкомітет фестивалю обрав 30 робіт, які поділили на чотири номінації. У результаті, між собою будуть змагатимуться відео із 8 країн та регіонів світу: України, Німеччини, Франції, США, Канади, Африки, Румунії та Росії. А переможців визначатимуть академіки із шести країн світу. Зрештою кращі роботи отримають нагоди статуетки у вигляді “Золотих Летючих Слонів”.

Як відбувалися церемонії нагородження ВІННИЦіЯнського кінофестивалю у попередні роки, дивіться і читайте за посиланнями нижче:

Фото – з архіву Vежі

Читайте також: П’ятниця, 13-те: у Вінниці відбувся “хеловінський” ВІННИЦіЯнський кінофестиваль. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Катя Осадча і літаючі слони: у Вінниці нагородили лауреатів «ВІННИЦіЯнського кінофестивалю». ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.