«Вдивляючись в екран»: у Вінниці відбудеться виставка робіт вінницького художника Віталія Янкового

20:14
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці 29 травня відбудеться відкриття виставки вінницького художника та дизайнера Віталія Янкового. Виставку можна побачити протягом тижня у вінницькому Архіклубі.

Як ідеться в анонсі, на виставці буде представлено дві серії робіт – “11:00” та “Після джентрифікації” – що “торкаються питань гнучкої праці та переосвоєння промислового спадку”.

– В серії “11:00” час теперішній. На опрацьованих через рисунок зображеннях з пабліків коворкінгів та офісних центрів можна побачити характерні пози та жести працівників гнучкої економіки. В серії “Після джентрифікації” час майбутній. Покинуті цифровою економікою робочі місця в колишніх промислових приміщеннях повертаються назад до природи, після того, як тип виробництва змінився на щось інше.

Для обох серій характерний метод опрацювання зображень з мережі, які слугують спробою розібратись у власному досвіді та процесах в культурі праці, які активно діджиталізуються.

Віталій Янковий — художник, дизайнер, дослідник цифрової та побутової культури. Живе і працює у Вінниці. Віталій – випускник курсу “Сучасне мистецтво” Школи візуальних комунікацій, лауреат III Мистецтвознавчого конкурсу Stedley Art Foundation. Інтерв’ю з Віталієм можна прочитати у журналі “KORYDOR” за ЦИМ посиланням. 

Відкриття виставки відбудеться 29 травня, початок о 18:00 у вінницькому Архіклубі (вулиця Магістратська, 80). Вхід вільний. Триватиме виставка до 6 червня.

Головне фото – “Після джентрифікації”, 2020, скріншот з відео, Віталій Янковий

Читайте також: У Вінниці відбудеться камерний вечір поезії з живою музикою і дегустацією вин

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.