В якому місті найкраща ялинка: стартувало всеукраїнське голосування

15:05
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Інтернет ресурс “Укрінформ” влаштував традиційне голосування, в якому визначатимуть найкрасивішу ялинку країни.

Про це йдеться на сайті видання, від імені якого оголосили конкурс головних ялинок міст України. За результатами голосування оберуть найгарнішу “зелену красуню”, серед яких є і наша “вінницька новорічна рекордсменка”.

 

– Хто на світі за всіх миліша, зеленіша і пишніша? Укрінформ взяв на себе почесну місію: дізнатися, яка ялинка в Україні заслуговує на звання найгарнішої, – пишуть організатори у повідомленні. – І допоможете нам у цьому ви, наші читачі. Третій рік поспіль ми оголошуємо конкурс краси серед зелених красунь і оцінюємо зріст, пишні форми, оздоблення. У нас немає дефіле в купальниках, зате є вихід у вечірніх вбраннях, тобто в повній ілюмінації.

У повідомленні йдеться, що “честь Донецької та Луганської областей відстоюють міста, які тимчасово є адміністративними центрами.” Організатори конкурсу пишуть, що читачі можуть надсилати фото ялинок з інших міст України, серед яких оберуть одну та вшанують званням Найкраща ялинка країни за версією редакції. Фото можна надсилати сюди – [email protected]

Фото усіх претенденток на найкращу ялинку України дивіться нижче, а проголосувати за “новорічну красуню” можна ТУТ.

 

 

 

 

 

НАТИСНІТЬ СЮДИ, АБИ ПРОГОЛОСУВАТИ

Станом на 15:00 23 грудня вінницька ялинка є абсолютним лідером в голосуванні, отримавши вже понаж 42% голосів. Нагадаємо, що минулоріч наша ялинка в цьому конкурсі посіла друге місце. 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.