В Україні від рук російських окупантів загинули 3 дитини, поранено – 33

11:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

Від початку російсько-української війни від рук окупантів загинули 198 цивільних, з них 3 дітей. Також поранено 1 115 людей, з яких – 33 дитини.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Водночас, під час ворожих обстрілів у Херсоні, в одному з пологових будинків, облаштованому у бомбосховищі, народились дві дитини. Два хлопчики.

 

Життя йде, ми народжуємо дітей і нас ніхто не здолає! Неймовірно пишають нашими медиками! Ви нарівні із військовими, силовиками та рятувальниками неймовірно тримаєте удар! Жодна лікарня не зачинилась, всі працюють і надають медичну допомогу. Ніхто не злякався і всі мужньо дивимось в очі ворогу. Ми на своїй землі! Ми боронимо свої сім’ї. Кожен на своєму місці, як вміє.

Ніколи не думав, що буду займатись пошуками бронежилетів для медиків. Але через дії російських терористів, які свідомо обстрілюють машини швидкої, ми вимушені робити і це.

Медична система продовжує працювати, міністерство зі свого боку робить можливе і не можливе для того, щоб у лікарнях було все необхідне. Навіть, якщо це питання не війни, а наприклад, COVID-19, який теж ніде не зник, і пацієнтам в реанімації все ще потрібен кисень. І як би окупанти нам не заважали, ми намагаємось оперативно підвозити кисень до лікарень, домовляємось із перевізниками, забезпечуємо логістику, аби кожен пацієнт отримав допомогу, бо ми єдині і так має бути! – відзначає Віктор Ляшко в своєму дописі.

 

Також про поранених дітей повідомляє НДСЛ “Охмадит”. Одним з таких пацієнтів став 7-річний хлопчик, який потрапив до клініки у вкрай тяжкому стані після обстрілу ворожими солдатами. У хлопчика виявили осколкове поранення шиї з правого боку, множинне осколкове пошкодження м’яких тканин, рвану рану голови та контузію мозку. За словами дитячого лікаря-хірурга відділення ургентної хірургії клініки Олега Годіка, через тяжкість поранення для зупинки кровотечі довелося проводити оперативне втручання просто у приймальному відділені травматологічного пункту лікарні.

Зараз дитина перебуває в реанімації в критичному стані на штучній вентиляції легень, його життя підтримується за допомогою апаратів. Дитина без свідомості, хлопчику здійснюють переливання компонентів крові. Де батьки малюка — невідомо. В лікарняних документах дитину записали як “Невідомий №1”.

Ілюстративне фото – thegard.city

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.