В Україні сьогодні ліміти споживання електроенергії не прогнозуються – “Укренерго”

12:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

В Україні сьогодні, 28 травня, застосування лімітів споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах не прогнозується.

Як повідомляють в “Укренерго”, причина цьому – вихід з ремонту енергоблоку на одній з АЕС. Водночас, заплановано імпорт електроенергії з п’яти країн.

– Сьогодні застосування лімітів споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України не прогнозується. Причина – вихід з ремонту енергоблока на одній з АЕС. Весняно-літня ремонтна кампанія на атомних електростанціях для забезпечення стабільної роботи атомних блоків під час опалювального періоду триває. Це може час від часу спричиняти нестачу електроенергії в енергосистемі, – зазначають в компанії. 

Інформацію про відсутність відключень на Вінниччині також повідомляли і в АТ “Вінницяобленерго”. Напередодні енергетики Вінниччини зазначили, що диспетчерський центр АТ “Вінницяобленерго” отримав повідомлення від диспетчерського центру НЕК “Укренерго”, що на 28.05.2024 до Вінницької області ліміти потужності не доводяться. Відповідно, ГПВ (графіки погодинних відключень світла) застосовуватися не будуть.

Дізнатись, коли у вашій оселі не буде світла, можна кількома способами:

1. У розділі “онлайн графік погодинних відключень”, за допомогою пошуку по адресі можна побачити заплановані відключення (за ЦИМ посиланням).

2. Зайти в особистий кабінет на сайті АТ “Вінницяобленерго”.

3. У розділі “графік погодинних відключень” опубліковано орієнтовний графік ГПВ та інформацію щодо черг ГПВ. На сторінці за ЦИМ посиланням можна скачати файл, знайти там свою адресу і чергу по ній. Потім – подивитись години ймовірного відключення світла у таблиці.

4. В чат-ботах: Viber та Telegram.

Більше про різновиди графіків – ТУТ.

Ілюстративне фото – “Слово і діло”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.