В центрі Вінниці відремонтувати дахи у двох житлових будинках

14:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці цієї весни завершили капітальний ремонт дахів у двох багатоповерхівках в центрі міста. Йдеться про будинки на вулиці Архітектора Артинова та на вулиці Хлібній. Загалом у планах провести капремонт дахів 6 багатоповерхівок, щоб завершити роботи, які були розпочаті ще до початку повномасштабної війни росії проти українського народу.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Про будинок на вулиці Архітектора Артинова відомо, що він був побудований ще наприкінці 50-х років минулого століття. В ньому близько 30 квартир та кілька нежитлових приміщень, які використовуються під комерційні потреби.

При створенні ОСББ мешканці за муніципальною програмою підтримки могли скористатись можливістю провести за кошти громади капремонт двох видів конструктивних елементів свого будинку. За словами представниці ОСББ Наталі, на зборах жителів будинку було ухвалено рішення спочатку виконати заміну внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання, які були в аварійному стані, а другим видом капітального ремонту вирішили обрати заміну покрівлі.

Коли будинок був побудований, вона (покрівля – прим.) спочатку була пласкою, потім зробили шатрову з шиферу. Але це було 20-30 років тому. Зараз, коли з’явилась можливість провести заміну даху на покрівлю з металочерепиці та її модернізувати, звісно, треба було нею скористатись. Бо в будинку у своїй більшості живуть пенсіонери. І для людей точно було б не під силу робити в майбутньому реконструкцію даху, – каже вінничанка. 

За повідомленням, нова покрівля з металочерепиці при дотриманні усіх вимог при монтажі та відповідному догляді може служити до 50 років. Будівельники також поміняли усі слухові вікна, зробили відступи з металочерепиці над балконами та систему відведення дощової і талої води. Гарантія на новий дах від підрядної організації, яка проводила роботи, складає 10 років.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Російсько-українська війна – 3 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.