В селі на Вінниччині зафіксували випадок сказу – там запроваджено карантинні обмеження

12:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

В селі Жорнище Іллінецької громади зафіксували випадок сказу. Бродячий собака покусав місцеву жительку. Тварину було ізольовано та піддано ветеринарному нагляду, на четвертий день спостереження собака помер. Згодом за результатами досліджень у тварини було підтверджено сказ. 

Як йдеться на сайту ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області, наразі в селі накладено карантинні обмеження. Причиною ж захворювання тварини на сказ може бути червона лисиця.

Зазначено, Жорнище оголошено неблагополучним пунктом по сказу тварин, накладено карантинні обмеження, які будуть зняті через два місяці після останнього випадку захворювання тварин на сказ.

– В даному населеному пункті проводяться вимушені карантинні протиепізоотичні заходи, вже щеплено проти сказу 126 собак та 74 коти. Ймовірною причиною виявлення захворювання тварини на сказ є червона лисиця. Що стосується потерпілої, вона під наглядом лікарів КНП “Іллінецька міська лікарня” проходить курс антирабічної вакцинації, – зазначено в повідомленні. 

Ілюстративне фото – zaxid.net

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.