В Могилів-Подільському районі відкрито новий міжнародний пункт пропуску

14:24
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінницькій області відучора, 27 листопада, почав працювати міжнародний пункт пропуску автомобільного сполучення «Бронниця – Унгурь». Поки що – в тестовому режимі.

Як повідомляє Вінницька ОДА, будівництво мосту було завершено ще 1995-го року, проте рух автотранспорту був неможливий, оскільки були відсутні під’їзні колії з боку Республіки Молдова. У 2001-му році були побудовані під’їзні дороги з української сторони до Бронницького мостового переходу.

Врешті після чисельних виїзних засідань українсько-молдовської робочої групи, 27 листопада 2018 року пункт пропуску автомобільного сполучення «Бронниця – Унгурь», що здійснює міждержавний зв’язок між Україною і Республікою Молдова через річку Дністер в межах Вінницької області, а саме Могилів-Подільському районі – запрацював.

 

Фото – dmsrr.gov.ua

Зазначено, що після завершення будівництва під’їзних шляхів та вирішення всіх організаційних питань було забезпечено пропуск легкового та вантажного транспорту до 3,5 тонн через ПП «Бронниця-Унгурь».

За повідомленням Вінницької митниці, пункт розпочав свою роботу відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року №565-р.

“Рішення Уряду про відкриття даного пункту пропуску дає можливість запровадити пасажирське і вантажне автомобільне сполучення через пункт пропуску «Бронниця», а також створити комфортні умови для осіб, які перетинають державний кордон. Заходи з удосконалення прикордонної інфраструктури будуть продовжуватись і надалі” – йдеться у повідомленні Вінницької митниці.

“Бронниця – пункт пропуску через Державний кордон України на кордоні з Молдовою. Розташований у Вінницькій області, Могилів-Подільський район, поблизу однойменного села на автошляху Т 0202. Із молдавського боку через Дністер розташований пункт пропуску «Унґурь», Окницький район, на трасі у напрямку Отача.

Вид пункту пропуску – автомобільний. Статус пункту пропуску – місцевий, цілодобовий. З серпня 2017 року – міжнародний” – Вікіпедія.

Головне фото – Уніан

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.