В боях за Україну загинули восьмеро захисників з Вінниччини

19:00
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Протягом кількох останніх днів стало відомо про загибель восьми захисників з Вінниччини: Вадима Ніколаєва, Сергія Пітеріна, Анатолія Калєтника, Сергія Кройтора, Олексія Безбородова, Юрія Любарця, Сергія Перегончука, Олега Федоришина.

Як повідомляє Тульчинська районна державна адміністрація, під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув Олег Васильович Федоришин, 32-річний житель с.Сліди.

Також, як зазначає Тетяна Єрмолаєва, міська голова Козятина, на Донеччині загинув Юрій Любарець – в результаті мінометного обстрілу позицій противником. Чоловік народився 1990 року.

За повідомленням Калинівської міської ради, у результаті артилерійського та мінометного обстрілу на Донеччині загинув старший лейтенант Сергій Перегончук, уродженець Калинівки. На момент смерті йому було 45 років.

Як повідомляє Тульчинська районна державна адміністрація, днями загинув також 37-річний Олексій Володимирович Безбородов, житель с. Дмитрашківка Піщанської громади. На службі був начальником польової лазні.

За повідомленням Ладижинської міської територіальної громади з посиланням на звернення виконуючого обов’язки міського голови Ладижина Олександра Коломійця, 9 березня 2022 року героїчно загинув Сергій Леонідович Кройтор– військовослужбовець Збройних Сил України, який вважався безвісти відсутнім.

Як зазначає Ямпільська міська рада, на передовій на Донеччині загинув військовослужбовець Анатолій Олександрович Калєтник, житель села Клембівка, 1977 року народження.

За повідомленням Хмільницької міської ради, у бою за Україну на Донеччині загинув 36-річний хмільничанин Сергій Юрійович Пітерін.

Як повідомляє Барська міська рада, наприкінці лютого загинув старший солдат Вадим Юрійович Ніколаєв, 1999 року народження, уродженець с. Гармаки.

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним…

Ілюстративне фото – 10wallpaper